Chevrolet Camaro Özellikleri

 

Rakiplerini korkutan yeni modeli ile otomobil piyasasındaki yerini alan Yeni Chevrolet Camaro, 2019 modeli ile eski özelliklerinin üstünde bir performans göstermiştir. Son olarak 2015 yılında yeni model arabalar arasında bulunan Chevrolet Camaro, 2019 modelinde sportif özellikleri ile yüksek performans gücünü göstermiştir. Teknik ve donanım özelliklerinden önce dış güzelliği ile dikkat çeken Chevrolet Camaro’ya hayran kalacaksınız.

 

 Chevrolet Camaro’nun Etkileyici Donanım Özellikleri

 

Her yıl yeni araba modelleri inceleyen sürücüler farklı ve konforlu araçlar arasından seçim yapmaktadır. 2018 model araçlar arasından seçim yaparken artık zorlanmayacaksınız. Çünkü Chevrolet Camaro yeni modeli ile rakiplerine büyük fark atmıştır.

 

Komple LED farları ile dikkat çeken Chevrolet Camaro, difüzör ve spoyler yapıya sahiptir. Aracın konsol tasarımları göz dolduruyor. Ayrıca eski modeline göre multimedya ekranı, direksiyon simidi, gösterge paneli de ilgi çekmiştir.

 

Aracın iç kısmının aydınlatma özelliği son derece lükstür. 8 inç dokunmatik ekranı da mevcut olan Chevrolet Camaro’nun klima tuşları da modern hale getirilmiştir. Son derece etkileyici bir donanımı olan araçta hem sürücüler hem de diğer yolcular konforlu bir yolculuk yapacaklardır.

 

 Chevrolet Camaro Teknik Özellikleri

 

Aracın ön ızgarası büyük olarak tasarlanmış ve bu sayede motoru çok daha iyi soğutulması amaçlanmıştır. Aracın 4784 mm uzunluğu, 1320 mm yüksekliği ve 1897 mm genişliği bulunmaktadır. Ayrıca Chevrolet Camaro 2811 mm aks aralığına sahiptir.

 

Aracın bagajı 257 litre hacme sahiptir. 335 beygirlik araç 400 nm tork güç üretmektedir. Aracın şanzımanı da 6 ileri manuel özelliğindedir. Küçük hacimli turbo motoru bulunan Chevrolet Camaro 2,00 litre 4 silindirli özellik sunmaktadır.

 

Piyasadaki araba fiyatları araca olan talebi etkilemektedir. Chevrolet Camaro 2018 modeli 60 bin dolar civarında bir fiyat ile alıcılarını beklemektedir. Son derece güçlü bir performansı olan Chevrolet Camaro’dan memnun kalacaksınız.