520 litrelik bagaj kapasitesi ve 4532 mm uzunluğu ile sınıfındaki lider depolama alanı ve geniş iç  hacim sunan Fiat Egea Sedan Teknik özellikleri.

Sahip olmak istediğiniz bir otomobilden beklentilerinizi fazlasıyla karşılamak için üretilen 2017 model Fiat Egea sedan İtalyan tasarımını güç, konfor, güvenlik ve performans ile birlikte sunuyor.

2017 model Fiat Egea da ihtiyacımız olan tüm özellikler mevcut.

Benzinli motor cephesinde bir adet manuel ve bir adet çift kavramalı otomatik vites seçeneği bulunuyor. Dizel cephesinde ise iki adet manuel bir adet çift kavramalı dizel otomatik motor seçeneği ile gelen fiyat Egea sedan ortalama 3,9 iterek yakıt tüketim değerine sahiptir.

2017 model Fiat Egea ebatları ise uzunluk 4532 mm, genişlik 1792 mm, yükseklik 1492 mm’dir. Fiyat Egea sedan dingil mesafesi ise 2637 mm.

1.4 litre benzinli manuel motor seçeneği Fiat Egea da 0-100 km hızlanması 11,5 saniyede gerçekleşiyor. Yeni kasa Fiat Egea yakıt deposu ise tüm versıyonlarda standart olarak 45 litredir.

Yeni nesil Fiat güvenlik donanımlarının birçoğu standart olarak sunulan 2017 model Fiat Egea yapılan güvenlik testlerinden beklenen performansı fazlasıyla göstererek güvenli bir otomobil olduğunu resmi olarak kanıtladı.

Önden çekişli çift kavramalı otomatik ve manuel vites seçenekleriyle satın alınabilen Fiat Egea yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.