Fiat ailesinin spor aracı olan 2017 model Fiat Punto 48 bin 900 TL’den başlayan liste fiyatları ile satışa sunuluyor.

2017 model Fiat punto yeni nesil tasarımı ile beraber yeni nesil güvenlik ekipmanları ve yeni nesil teknolojik özellikleri ile sınıfında lider.

Tasarım olarak İtalyan harikası olan 2017 model Fiat punto iç tasarımında da oldukça spor ve kolay kullanılabilen özellikler bulunuyor. Direksiyondan kumanda sistemi ile multimedya sistemi kontrol edilebiliyor ve ayrıca eller serbest Bluetooth görüşme direksiyon üzerinde yer alan tuşa basarak gerçekleşiyor.

Ayrıca 2017 model Fiat punto için özel olarak sunan içi torpido ve döşeme seçenekleri ile aracı istediğiniz gibi tarzınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

1.4 litrelik 75 beygir motor ile satışa sunan 2017 model Fiat punto şehiriçi yakıt tüketimi 7,4 litre şehir dışı yakıt tüketimi 4,7 litre ortalama olarak yakıt tüketimi ise 5,7 litredir.

Sınıfındaki araçlar ile kıyaslandığında oldukça ekonomik olan 2017 model Fiat punto sıfır 100 kilometre hızlanması 13,2 saniyede gerçekleşiyor.

2017 model Fiat Punto güvenlik donanımlarına bakacak olursak elektrik fren güç dağılım sistemi, acil fren destek sistemi, gündüz sürüş farları, elektronik sabitleme programı, çekiş kontrol sistemi, motor freni tork düzenleme sistemi, yokuş kalkış desteği, lastik basınç kontrol sistemi gibi güvenlik donanımları standart olarak sunuluyor.
2017 model Fiat punto resimleri;