Renault Yeni Symbol modeli için Yüzde sıfır faiz kampanyası başlattı.

Göz alıcı tasarımı ve yenilikçi anlayışla donatılan güncel teknolojik özellikleri ile kısa sürede kullanıcıdan tam not alan 2017 model Renault Symbol sahibi olmak için bir çok neden sileri bekliyor.

Kampanya kapsamında tüm Yeni Renault Symbol modelleri yer alıyor.

Öncelikle 3.000 TL’lik nakit indirimi ile başlayan Renault, Yeni Symbol modeli için 20.000 TL kredi miktarı için 20 ay yüzde sıfır faiz imkanı sunuyor.

Düşük yakıt tüketimi ile bilinen 2017 model Renault Symbol kampanyaları kapsamında bazı opsiyonel olan donanım özellikleri hediye olarak sunuluyor.

Renault, 20 ayı geçen vade seçenekleri için özel olarak uygun banka kredi imkanları sunuyor. 30.000 TL için 30 ay vade seçenekleri sunan Renault %0,99’dan başlayan faiz oranı uyguluyor.

2017 model Renault Symbol kampanyaları için geçerli olan 2.500 TL’lik takas indirimi Renault bayilerinde sizleri bekliyor.

Sizde binek araç konforunu ve ekonomik sürüş seçeneklerine sahip sahip bir Renault sahibi olmak istiyorsanız uygun oranlarda banka kredisi ile araç sahibi olabilirsiniz.

Renault Symbol ücretsiz test sürüşlerine çıkmak ve kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için size en yakın Renault yetkili satıcılarına uğrayabilirsiniz.