Zengin özellikler ile dolu 2017 model Ford C-max kendine özgü tasarımı ile ilk bakışta hayranlık uyandırıyor.

2017 model Ford C-max ve Grand C-max sizi ve yolcularınıza mümkün olduğunca rahat ferah ve güvenli yolculuklar sunar.

Kullanımı oldukça basit ve yeni nesil teknolojiler ile dolu olan yeni kasa Ford C-max üst üste yılın otomobili olma ödülüne layık görüldü.

Yeni Ford C-max ve Grand c-max yeni özelliklerden biri ise akıllı bagaj kapağı. Bu sistem anahtar cebinizde veya çantanızda ise tamponun altına doğru ayağınız ile yapacağınız hafif bir hareket ile bagaj kapağını otomatik olarak açabilir veya kapatabilirsiniz.

Yeni nesil Ford sesli komut sistemi SYNC 3 teknolojisine sahip olan yeni kasa Ford c-max ve Grand c-max navigasyon, müzik sistemi, SMS, e-posta ve arama rehberi gibi uygulamaları sesli komut sistemi ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca akıllı telefonlardaki uygulamaları app link ve android auto özelliği ile yönetebilir ve Ford dokunmatik ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Güvenlik konusunda sınıfında lider olan 2017 model Ford c-max kör nokta uyarı sistemi, çapraz trafik uyarı sistemi, yorgunluk tespit sistemi, dinamik ön far sistemi, çevre kontrol sistemi, geri görüş kamerası gibi özellikler ile donatılarak güvenlik seviyesi en üst sıralarda olan bir aile aracı.

Yeni nesil teknolojik özellikler ile tasarımın birleşmesiyle 2017 model Ford c-max sade ve keskin bir görünüm kazanmış durumda.

2017 model Ford c-max ve Grant c-max resimleri;