Spor tasarımı ile 2017 model Opel Adem Fiyatları 55 bin 230 TL’den başlıyor.

2017 model Opel adam bir spor araçtan beklentilerinizi fazlasıyla karşılamak için üretildi.

Kendine has gövde yapısı ve spor detayları ile ön plana çıkan 2017 model Opel adam iç tasarımında oldukça şık bir spor çizgiler ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yenilikçi bir tasarım anlayışı ile üretilen 2017 model Opel adam iç tasarımına baktığımızda bizi ilk olarak yedi inç dokunmatik renkli multimedya sistemi karşılıyor. Sesli komut sistemi dokunmatik ekran direksiyon kumanda sistemi gibi özellikler ile donatılan multimedya sisteme günlük kullanımlarınız da size eşlik eder.

Tasarım detayları konusunda oldukça başarılı olan 2017 model Opel adam güvenlik ekipmanları konusunda da sınıfında lider.

Gelişmiş park pilotu sayesinde sistem ilerlediğinizde uygun bir park alanı tespit eder ve otomatik olarak en iyi manevra hesaplamasını yapar sizde sadece gaz ve frene basarak eller serbest aracınızı park edebilirsiniz.

Şerit takip sistemi, yorgunluk uyarı sistemi, led gündüz farları, tork düzenleyici sistem çekiş düzenleyici sistem elektronik dengeleme programı gibi güvenlik ekipmanları ile sürüş güvenliğini ikiye katlıyor.

2017 model Opel Adam renkli iç ortam aydınlatması sayesinde gece sürüşlerinizde oldukça klasik bir görüntü sergiler. Sekiz farklı renk seçeneği bulunan iç ortam aydınlatma sistemi üst düzey donanım paketleri ile beraber geliyor.

Geniş aynaları sade ve spor torpido gözü elektrik destekli tam hidrolik direksiyon sistemi ve yol bilgisayarı sesli uyarı sistemi ile oldukça konforlu ve zevkli sürüşler sağlamak istiyorsanız 2017 model Opel adam için yetkili Opel satıcılarına uğrayabilirsiniz.