Yeni nesil teknolojiler ile donatılan 2017 Model Renault Captur sahibi olmak için bir çok neden sizleri bekliyor.

Yüksek tasarımı ve büyük aynaları ile çevrenizi rahatlıkla görebilir ve güvenli yolculuklar sağlayabilirsiniz. Ayrıca Yeni Renault Captur Panoramik cam tavan ile birlikte satın alındığında oldukça geniş bir ortam sunuyor.

2017 model Renault Captur modellerinde yükseklik ve derinlik ayarlanabilen direksiyon kutusu standart olarak sunuluyor.

Makyajlı kasa Renault Captur Ebatları ise uzunluk, 4122 mm, genişlik, 1778 mm, yükseklik  ise 1566 mm’dir.

Ayrıca 2017 model Renault Captur esnek arka koltuklar sayesinde yüklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz 1-3 ve 2-3 şekilde katlanabilen koltuklar 16 cm’e kadar ileri veya geri kaydırılabiliyor.

Renault Captur yakıt tüketim değerleri ise Turbo beslemeli dizel versiyonlarda şehir içinde 4,6 litre, uzun mesafeli yolculuklarınızda 3,6 litre ve karma olarak yakıt tüketimi 3,9 litre olarak yapılan testler sonucu belirlenmiştir.

Güvenli yolculuklarınız için tasarlanan yan hava yastıkları baş ve göğüs kafesi için olası bir çarpışma anında üstün performans sergiler.

Renault Captur için güvenlik sistemleri üst seviyelerde tutulmuş durumda. ESP Elektronik denge sistem, acil fren destek sistemi, viraj aydınlatma sistemi, çekiş düzenleyici sistem gibi güvenlik donanımları ile birlikte sunuyor.

Yeni Renault Captur Euro Ncap testlerinden 5 yıldız alarak beklenen performansı fazlası ile gösterdi. Güvenlik konusunda bir kez daha iddialı olduğunu kanıtlayan Yeni Renault Captur tüm detayları ile sizleri bekliyor.