Araç bedelinin belli bir miktarını taksit yaparak yeni model bir Renault Megane aracına sahip olmak isteyenlere özel faizsiz kredi desteği sunulmaya devam ediyor.

2020 yılına özel olarak hazırlanan avantajlı Renault Megane Sedan kampanyası çerçevesinde 2020 model Megane Sedan Joy 1.3 140 beygir aracın  belli bir miktarını faiz ödemeden 12 ay taksit seçeneği ile sahip olabilirsiniz. 

Anlaşmalı finansman destekleri ile yararlanabileceğiniz faizsiz kredi desteği seçeneğinde sunulan maksimum kredi miktarı 24000 TL’dir. 24.000 TL kredi desteğinde 12 ay vade seçeneği ile birlikte yüzde sıfır faiz oranından yararlanarak siz de 2020 Renault Megane Sedan aracına sahip olabilirsin.  

24.000 TL için sunulan ve aylık 2000 TL ödemeli, 12 ay vadeli, yüzde sıfır faizli kredi kampanyası bu araca sahip olmak isteyenler için farklı ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.  Ayrıca bu araç için 50.000 TL kredi desteği için de 0.69 faiz oranıyla 24 aya kadar kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tutulan sedan modelleri arasında yer alan bu araç hem donanımsal açıdan hem de sunulan teknolojiyle en çok tutulan modellerden biridir. Araç 1.3 turbo motor seçeneği ile piyasadaki yerini almaya devam ediyor.  Otomobil fırsatları çerçevesinde yeni bir Megane aracına sahip olmak isteyenlere Ayrıca 0.98 faiz oranıyla araç bedelinin yüzde yetmişine kadar 48 ay vadeli kredi seçenekleri de sunulmaktadır.  Benzinli motor seçenekleri ile satışa sunulan bu aracı daha güçlü bir motor özelliğine sahip olup özellikle de sunulan kredi fırsatlarıyla alınabilecek araçların başında gelmektedir.

Siz de sıfır araç kampanyası çerçevesinde Renault tarafından sunulan fırsatlardan yararlanarak donanım ve teknoloji açısından son derece iyi olan bu Sedan aracına sahip olmak için en yakın Renault yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.