54.450 TL’den başlayan liste fiyatları ile satışa sunulan 2017 model Fiat Doblo Yetkili satıcılarda sizleri bekliyor.

Yeni nesil tasarımı ile kısa sürede ciddi satış rakamları elde eden Fiat Doblo yeni motor seçenekleri ile düşük yakıt tüketimi yüksek performans ile birlikte sunuyor.

Sürücü pozisyonuna göre ayarlanmış olan multimedya sistemi, klima, ve diğer donanım özelliklerini hiç zorlanmadan parmaklarınız ile kullanabilirsiniz.

Fiyat mühendisleri tarafından geliştirilen tam elektrik destekli hidrolik direksiyon sayesinde hızınız 30 km saatin altında iken direksiyon yumuşaklığı maksimum seviyede olur hızınız 30 km saatin üzerine çıktığında anlık olarak tepki vererek daha spor ve sert bir direksiyon kullanımı sağlanır.

Ayrıca direksiyon sistemine entegre edilmiş anti patinaj ve viraj dengeleme programları olası bir kayma durumunda anlık olarak tepkime vererek sürüş güvenliğinizi üst sıralara taşır.

Yeni Nesil Fiat teknolojilerinin tamamını barındıran 2017 model Fiat Doblo günlük kullanımlarınız da ihtiyaçlarımızın tamamını karşılamak için üretildi.

Sadece dizel ve dört farklı motor seçeneği ile gelen 2017 model yeni Fiat Doblo ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4,3 litredir

Düşük yakıt tüketimi yüksek performans ve yeni nesil teknolojiler ile sunan 2017 model Fiat Doblo geniş ailelerin ve ticari araç amaçlı kullanımlarında uzatılmış bakım aralıklarıyla maliyet oranını %30 düşürmüş durumda.

Uygun oranlarda bank  kredisi ve nakit alım indirimleri ile satın alınabilen Yeni Fiat Doblo Yetkili satıcılarda sizleri bekliyor.