Yeni nesil özellikler ile gelen 2017 model Fiat 500 kendine öz tasarımı ve kişiselleştirilebilir seçenekleri ile sizleri bekliyor.

 

Geçmişi oldukça eskiye dayanan Fiat 500 günümüzde oldukça modern, güvenlik, ekonomik ve yeni nesil teknolojiler ile birlikte sunuluyor. Kendine öz tasarımı ilham verici performansı ile beklentilerimizi fazlasıyla karşılamak için üretilen 2017 model Fiat 500 serisi tasarımsal olarak sınıfında oldukça başarılı.

 

Aracın ön kısmına baktığımızda bizi oldukça sade tek basamak krom Fiat logosu karşılıyor. Tamponun alt kısımda üç boyutlu sis farı ile beraber gelen bir ızgara bulunuyor. Ayrıca Fiat mühendisleri tarafından geliştirilen mercekli farları da oldukça dikkat çekiyor.

 

2017 model Fiat 500 arkaya doğru uzanan çizgisi ile geçmişten gelen geleneğini bozmuyor.   Araç için yeniden tasarlanan jant seçenekleri oldukça klasik bir görünüm sergiliyor.

 

Bir çok özelliği tek çatı altında barındıran 2017 model fiyat 500 geniş kişiselleştirilebilinen özellikleri ile Yeni Fiat 500’de kendi tarzınızı yansıtmak mümkün

 

Dış tasarımda olduğu kadar iç tasarımında da istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz gövde rengi ön konsol, direksiyon simidi, koltuk döşemeleri ve krom detaylar bulunuyor

 

Fiat 500 farklı model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Model seçenekleri arasında Fiat 500, Fiat 500 C, ve Fiat 500 S bunuluyor.
2017 model Fiat 500 tüm serilerinde uygun satın alma seçenekleri ile birlikte sunuluyor ayrıca 54.900 TL’den başlayan liste fiyatları ile Fiat bayilerine sizleri bekleyen 2017 model Fiat 500 için detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz test sürüşlerine çıkabilirsiniz.