WOWWO nedir?

WOWWO senetle 2.el araba satışı için Yeşil Holding tarafından kurulmuş ve Avrupa’nın ikinci el araba sektöründe kurulmuş en büyük 2. firmasıdır. Senetle araç almak isteyenlere özel fırsatlarla araç satışının yapıldığı bu markada banka kredisi kullanmadan kolay ödemelerle siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

 

Wowwo’da senetle araba nasıl alınır?

Wowwo’da senetle araba almak son derece kolay bir işlemdir. Öncelikle firma bünyesinde yer alan birçok araçtan birini tercih ederek işleme başlıyorsunuz. Bütçeniz çerçevesinde beğendiğiniz bir aracı belirledikten sonra araç bedelinin % 30’unu peşin ödedikten sonra kefilsiz, herhangi bir şart aranmadan senetle araba alabilirsiniz.

 

WOWWO’da vade farkı ne kadar?

Wowwo ikinci el araba sektörünün en önde gelen markalarından biridir. Bu açıdan bu marka bir banka gibi çalışarak kendi bünyesinde müşterilerine kefilsiz, koşulsuz araç kredisi sağlamaktadır. Beğendiğiniz ikinci el bir araca sahip olmak isterseniz wowwo ayrıcalıklarıyla sunulan vade farkı olan % 1,59 faiz oranıyla siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

 

WOWWO’da peşinat ne kadar isteniyor?

Wowwo senetle araç sahibi olmanın en kolay yollarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Vadeli araç satışlarında wowwo, hangi araç olursa olsun araç bedelinin en az % 30’luk kısmını peşin almaktadır. Kalan kısmına da % 1,50 vade farkıyla 36 aya varan taksit seçenekleriyle senetle araç satışını gerçekleştirmektedir.

 

WOWWO’da örnek ödeme tablosu:

Diyelim ki bir araç alacaksınız. Bir aracı beğendiniz. Peşinat tutarını da ödeyebiliyorsunuz. Bu araç için aylık ödeme ne kadar ve vade farkı ne kadar ödeyeceksiniz, diye merak ettiniz. İşte, size örnek bir araç ve örnek ödeme tablosu:

 

Aracın Detayları:

Aracın Markası: Ford Tourneo Courier 1.6 TDCi Deluxe

Yakıt Tipi: Benzinli

Vites Seçeneği: Manuel

Km’si: 61.000 km

 

Örnek Ödeme Seçeneği:

Aracın Peşin Fiyatı: 54.250 TL

Peşinat Tutarı: 16.250 TL (% 30)

Senetli Kredi Miktarı: 38.000 TL

Aylık Taksit Tutarı: 1.463 TL

Taksit Sayısı: 36 Ay

Toplam Geri Ödeme: 52.675 TL

 

 

Senetle 2.el araba fırsatlarından yararlanarak 2.el bir araç almak isteyenlere son olarak birkaç uyarıda bulunmak istiyoruz. Senetle araç satın alırken öncelikle vade farkını sormanızı tavsiye ederiz. Vade farkı % 1,79 oranından fazla ise sakın bulaşmayın.

İkinci önemli nokta araç alırken mutlaka ekspertiz ve Tramer sorgulaması yaptırınız.

 

Senetle araba nasıl alınır?

Wowwo senetle araba için Yeşil Holding tarafından kurulmuş bir markadır. Bu marka senetle araç almak isteyenlerin uğrak alanı haline dönmüştür. Güvenilir bir şekilde araç almak isteyenlere özel fırsatların sunulduğu bu anlayışta 2.el araba sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunulmaktadır.