GÜÇLÜ PERFORMANS ÖZELLİĞİYLE HYUNDAI ACCENT

Hyundai performansı ve göz alıcı tasarımıyla ödüle doymuyor. Bünyesinde yılın aile otomobili ödülünü saklıyor. Kullanıcılarının taleplerine cevap verebilen bir firma olarak yoluna devam ediyor.

 

Hyundai Accent Tasarım Detayları

Hyundai Accent far sensörü sayesinde karanlık ortama veya tünele girildiğinde otomatik olarak farları yakarak ekstra koruma sağlıyor. Güzel bir tasarım detayı da sinyalli yan aynalar. Söz konusu aynalar dönüşlerde görünürlüğü artırıyor. İç tasarıma yönelik ise koltuk rengi seçenekleri ön plana çıkıyor. Dileyen kullanıcı araç içi döşeme rengini siyah, gri veya bej olarak seçebiliyor. Diğer detaylar ise güneş gözlüğü bölmesi, hareketli koltuk başları, süpervizyon gösterge paneli ve yol bilgisayarıdır.

 

Hyundai Accent Motor Özellikleri

Accentlerde 1.6CRDi dizel motor ve 1.4 D-CCVT benzinli motor bulunuyor. Benzinli motoru 100 km de 4.8 litre yakıt tüketiyor. Maksimum hız 190 km/saat. 100 km ye ise 11.8 saniyede çıkıyor. Dizel motoru ise 100 km de 4 litre yakıt tüketiyor. Maksimum hız 190 km/saat. 100 km ye de 10.1 saniyede çıkıyor.

 

Hyundai Accent Güvenlik Özellikleri

Accent kilitlenmeyen fren sistemi (ABS), EBD, BAS, 6 adet hava yastığı, elektronik stabilite programı, (ESP), araç stabilite yönetim sistemi (VSM) bulunuyor.

 

Hyundai Accent Fiyat Seçenekleri

2019 model Hyundai Accent modelinde 3 tip versiyon bulunuyor. Mode versiyonu,  Mode Plus versiyonu ve prime versiyonu. 1.4 D-CCVT Mode Plus benzinli versiyonu 84.500 TL liste fiyatından, 1.6 CRDI Prime DCT dizel versiyonu ise 111.300 TL liste fiyatı üzerinden satılıyor.

 

Tasarım anlayışında gösterdiği dinamizm ile önemli sedan modellerinden biri olması açısından da son derece dikkat edilmesi gereken araçlar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Siz de bu araçla ilgili detaylar için en yakın Hyundai bayisine uğrayarak aracın test sürüşlerine katılabilirsiniz.