Nissan

 

İlk buharlı arabadan başlayarak otomobiller günümüze kadar birçok gelişim göstermiş ve değişip daha da güzel bir hal almıştır. Arabalar geliştikçe onlara olan ihtiyaçta her geçen gün daha da arttı. Bu ihtiyaç büyüyerek artık zamanımızda herkes kendini araba almaya zorunlu hissediyor. Türkiye şartlarında da araba almak maddi olarak çok zordur.

Özellikle sıfır araba almak çok pahalı fiyatlara geliyor. Bu sebeple çoğu insan ikinci el araba satın almayı tercih ediyor. Sağa sola borç yapmadan kendi bütçelerine göre araba alabiliyorlar. İkinci el araba almaya karar verdiniz ve nelere dikkat etmeniz gerek bunları inceleyelim. Arabanın ruhsatı da dahil bütün evrakları tam mı ve bu evraklar gerçek mi?

Arabanın dışında bir kaza izi var mı? Araba kaç kaza geçirmiş? Kaç km yol yapmış? aynı akstaki lastikleri aynı marka mı? Lastik basıncı nasıl? Motor kayışları ne durumda? Motorun su Seviyesi ne durumda? Deneme sürüş esnasında lastiklerin balance ayarı nasıl? Bunların hepsine bakılmalı ve en son teknik bilgileri almak için de alanında iyi bir tamirciye kontrol ettirilmelidir araç. Çabuk eskimeyen, sizin rahatınız ve aileniz için tasarlanmış bir araç satın almak istiyorsanız Nissan tam da size göre. Müşteri memnuniyeti hep en üst seviyede tutmak en büyük gayemizdir. Peki, biz nasıl oluştuk? Nasıl büyüyüp geliştik?

 

Nissan Markasının Tarihçesi

 

Japonya’nın Yokohama şehrinde kurulmuştur. Bu şirketi üç ortak 1910 yılında birleşerek inşa ettiler. Şirketin ilk adı Kaishinsha Motorcar Work oldu. İlk ürettikleri araba 1914 yılında DAT oldu ve 1925 senesinde şirketin adı DAT Motorcar oldu. 1934’de ise şimdiki adı Nissan’ı aldı. 1962’de Avrupa’nın hemen hemen her ülkesine araba ihraç etmeye başladılar. 1983’de İspanya’da üretim yapma başladı. 1989’da ise Infiniti ile Amerika pazarına girdi. 1990’lı yıllara girince Nissan krizlere girdi ve çare olarak Renault ile anlaşma imzaladı. 1993 yılında Micra ile yeniden yükseldi ve yılın en iyi otomobili seçildi Micra. Ve her geçen gün başarılarına yeni başarılar eklemeye devam ediyor. Sizin sayenizde tabi ki.

 

Servis Hizmetleri

 

Türkiye’nin her ilinden ulaşabileceğiniz servisimiz mevcuttur. Her geçen gün gelişen yenilikler için sürekli kendini yenileyen uzman kadromuz ile her sorununuzu kolaylık ile çözüp, tamir etmeye hazırız. Nissan her yerde tamir ettirilemez her yer de bakımı yaptırılmaz. Onu anlayan geliştirebilecek ve onu koruyabilecek bir ustaya ihtiyacı vardır. Nissan ile uzun yıllar geçirmek için servisimizi tercih etmeli ve farkımızı görmelisiniz. Kullandığımız alet profesyonel ve kalitelidir, her parça orijinaldir. Her türlü bakım ve tamir işleriniz bize başvurabilirsiniz.

 

Yedek Parça

 

Birçok araç yan sanayi ürünü yedek parça kullandığı için eskir ve bozulur, gücünü ve kalitesini kaybeder. Aldığınız yedek parça bu anlamda çok önemlidir. Orijinal bir yedek parça aldığınızda aracınız sıfırı ile eşdeğer olur fakat yan sanayi ürünü bir parça kullandığınız da işler çok farklı gidebilir. Aracınızın sağlığı için servisimize uğrayın ve yedek parça ihtiyacınız olduğunda bize başvurun. Orijinal yedek parçaları aracınıza yerleştirelim ve aracınız ilk günkü gibi sağlam olsun, yenilensin.

 

Aksesuar

 

Aracının ekstradan ihtiyacı olan en ucuz oto aksesuarlarını servislerimizden temin edebilirsiniz. En kaliteli aksesuarlara ulaşabilirsiniz.(kilim, parfüm, navigasyon, anahtarlık) Arabanızda ne eksik ise en ucuz oto aksesuarlarını bize gelerek alabilirsiniz.

 

Nissan ile beraber yıllarca başarı öyküleri yazıp, keyifli yolculuklar yaşayacaksınız. Eskimeyen yapısı ile size her zaman güzel bir arkadaş olacak.