ŞEHRİN EFSANESİ RENAULT CAPTUR

 

Renault benzer modellerine nazaran çok şık bir arabayı otomobil severlerle buluşturdu.  Daha önce hiçbir araçta görmediğimiz C şeklindeki ön ve arka farları sayesinde çok şık bir tasarıma kavuşan Captur, Adventure 16 inç ve Emotion 17 inç jantları ile de benzersiz bir güzellik sunuyor. Renault gün ışığını eşsiz şekilde içeri yansıtan cam tavanı ile yolculukları daha da keyifli hale getiriyor.

 

Tüm Yükler Bir Bagaja

Renault tasarladığı yeni modeli Captur da bagajını büyük sevenleri de unutmuyor. 1235 dm³ bagaj hacmi ile tatillerinizde bagaj sorunu yaşamayacaksınız. Kolay katlanabilir koltukları ile de hacim alanı açılan modelde tüm yükler bir bagaja. Araç içinde bulunanmalzemeler için oluşturulan saklama alanları sayesinde ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.

 

Performans Özellikleri

Renault ürettiği iki ayrı motoru Captur modelinde alıcıları ile buluşturuyor. 120 bg gücüne sahip Energy TCE ve 90 bg gücüne sahip Energy dCi ECO2 motorları ile maksimum güç ve minimum yakıt tüketimi sunuyor.

 

Energy dCi 90 motor versiyon özellikleri

220 Nm değerine kadar tork

100 km de 3.6 litre yakıt tüketimi

Km başına 95g emisyon değeri

 

Tüm Özellikler Bir Modelde

Renault Captur ile yolculuklar artık çok güvenli. Yokuş kakış desteği, acil fren destek sistemi, elektronik denge programı, anti blokaj fren sistemi (ABS)  ve Isofix sayesinde Renault aradığınız güvenli yolculuğu sunuyor.

 

Renault Captur Fiyatları

Renault Captur en boş modeli olan Touch 1.2 TCe EDC 120 bg versiyonunu 91.850 TL’den satışa sunmaktadır. En dolu model Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg versiyonunu ise 115.600 TL’den anahtar teslim kullanıcılarına sunuyor. Captur’un gelişmiş multimedya uygulaması Medianav Paketini ise 2.150 TL ile opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.