Renault Captur 2019 Model Özellikleri

 

Avrupa’da en çok tercih edilen araba olma özelliği taşıyan yeni Renault Captur model araç ülkemizde de satışa sunulmuştur. Piyasaya sürülen yeni model arabalar listesinde özellikleri ile üst sıralarda yer alan Renault Captur, özelliklerine göre değişmekle beraber fiyatları ortalama 88.000 TL ve 112.000 TL arasındadır. Birçok araçta olmayan özelliği sunan aracın fiyatı da uygundur.

 

 Renault Captur Donanım ve Özellikleri

 

Yeni araba modelleri 2019 yılı itibari ile piyasadaki yerini almıştır. Bunlardan biri de Renault Captur olarak karşımıza çıkıyor. İki tonlu kişiselleştirme özelliği ile dikkat çeken Renault Captur yenilenen özellikleri ile kişisel zevkinize hitap etmektedir. Renault Captur aracın 3 ayrı donanım seçeneği vardır. Bunlar Outdoor, Icon ve Touch modelleridir. Yeni bir görünüşe kavuşan Renault Captur’un ön ışıklandırmasında Pure Vision denilen full – LED farlara sahiptir.

 

Aracın ızgarasında da değişiklikler yapılmıştır. Yeni model Renault Captur’da üç kademeden oluşmuş olan stop lambaları mevcuttur. Araç hem Dizel hem de benzinli olarak iki ayrı seçenek şeklinde sunulmuştur. Aracın güç değerleri 90 ve 120 beygir olarak sunulmuştur.

 

Aracın ön ve arka taraflarında park sensörü, far sensörü ve yağmur sensörü bulunmaktadır. Ayrıca elektrikli olan katlanabilir yan aynalar ve geri görüş kamerası da aracın dikkat çeken donanım özelliklerindendir.

 

 Renault Captur Teknik Özellikleri

 

Aracın bagajı 377 dm3 olarak sunulmuştur. Ayrıca katlanan özel koltukları ile beraber bagaj kısmı 1235 dm3 hacme yükselmektedir. Dizel ve benzinli motor seçenekleri kapsamında 6 ileri EDC otomatik motor özelliği sunan Renault Captur araba fiyatları konusunda da kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Piyasa fiyatlarına göre bu kadar çok yenilik olmasına rağmen uygun fiyatlar ile sunulan araca talep büyüktür. Son derece etkileyici özellikleri ile 2019 yılına damga vuran Yeni Renault Captur araç ile konforlu sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.