Yeni Seat Leon Modelinin Özellikleri

 

Hatchback kategorisinin en kaliteli ve iddialı araçlarından olan Yeni Seat Leon 2018 modeli ile piyasada dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Teknolojik ilerlemeler neticesinde yeni model arabalar sürekli değişmektedir. Hem teknik özellikleri hem donanımı hem de fiyatı ile ön sıralardaki yerini alan Yeni Seat Leon araç ile keyifli sürüş deneyimleri sizleri bekliyor.

 

 Yeni Seat Leon Teknik Özellikleri İle Göz Dolduruyor

 

Volkswagen bünyesinde üretimi yapılan Yeni Seat Leon araba modelleri son derece dikkat çekici özelliklere sahiptir. Eski modellerine göre tamamen yenilenerek piyasaya sürülmüş olan Yeni Seat Leon, 1,6 turbo şarj ünitesine sahiptir. 4 teker çekiş sistem özelliği olan Yeni Seat Leon benzinli ve dizeldir.

 

1,6 TDI ünitesi ile 115 PS beygir gücüne sahip olan Yeni Seat Leon model araçta 1.0 TSİ 115 PS ünitesi de görülmektedir. İki litre dizel motor özelliği bulunan Yeni Seat Leon araç donanım olarak da beklentileri karşılamaktadır.

 

 Etkileyici Donanım Özellikleri

 

Yeni Seat Leon araba fiyatları değerlendirildiğinde son derece uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. 93.000 TL civarındaki ücreti ile piyasadaki yerini alan Yeni Seat Leon, beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak.

 

Aracın dış bölümünde LED farlar bulunmaktadır. Yeni jant seçenekleri ile de dikkat çeken araçta ön ve arka tamponlar da yenilenmiştir. İç mekânı tamamı ile değişen aracın tasarımına hayran kalacaksınız. Hem 6,5 hem de 8 inç multimedya ekranı bulunan araçta klima bölümü de düzenlenmiştir.

 

Hem deri koltuk hem de ayarlanabilen elektrikli koltukları bulunan Yeni Seat Leon’da adaptif hız sabitleyici bulunmaktadır. 60 km’ye kadar otomatik frenlemesi bulunan Yeni Seat Leon’da paralel ve dikey park sistemi mevcuttur. Android ile beraber Apple Carplay donanımını destekleyen Yeni Seat Leon kablosuz telefon şarj özelliği de sunmaktadır.

 

Yol tutuşundaki üstün dinamiklerle de son derece güvenilir modeller arasındaki yerini koruyan bu araçla ilgili detaylar için bizi takip etmeye devam edin.