İlgi Gören Otomobiller

 

Araba markalarının her yıl yaptığı çalışmalar sonucunda, yeni ve geliştirilmiş modeller ortaya çıkmaktadır. Fakat her araba markasının yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çok fazla ilgi görebilecek modeller çıkmıyor.

 

Her yıl farklı markalar üzerinde ilgiler yoğunlaşıyor. Bu yılda Kia, Skoda ve Seat ilgileri üzerinde toplayan markalar oldu. Yeni model arabalar ile ilgili yapılan haberlerde, isimlerinden sıklıkla bahsettirdiler.

 

Araba modelleri fazlası ile değişim geçirdi. Bu neden ile diğer markaların çok daha önüne geçtiler. Araba fiyatları da modellerinde olduğu gibi değişim gördü. Bu markaların en çok ilgi gören modellerini, sizler için inceledik.

 

2018 Model Kia Ceed

 

Bu yıl Kia, aramalarda kolaylık olması için Ceed modelindeki ayraç işaretini kaldırdı. Cee’d olan adı, artık Ceed olarak yazılıyor. Bunların dışında ise teknik donanım olarak da fazlası ile iyileştirmeler yapıldı. Bagaj hacmi 65 litre kadar, genişletildi.

 

Kasa olarak da bu yıl, daha büyük olarak görücüye çıktı. Ön uzunluğundan alınarak arkasına eklendi ve daha yere yakın üretildi. Bu sportif görüntüye önem veren araba severlerin, fazlası ile memnuniyetini sağlamaya yetti.

 

Kia Ceed modelleri bu yıl dizel ve benzinli motor seçenekleri ile satışa çıktı. 6 ileri 1 geri vites olarak üretilen Ceed’ler, bu yılda aynı şekilde karşımıza çıktı. Ceed’ler 112.000 TL ile 165.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

 

2018 Model Seat Leon

 

Seat Leon, bu yıl yine karizmatik olarak karşımıza çıktı. Anahtarsız biniş ve çalıştırma, kablosun şarj ünitesi, elektrikli park freni gibi yeni özellikle eklendi. Sürüş konforu ve ferah olması içinde oldukça geniş tasarlandı. Kasasındaki çizgiler ve geçişlerde yine modernliğini göz önüne serdi. Leon modelleri 125.000 TL ve 185.000 TL arasında satışa sunuldu.

 

2018 Model Skoda Fabia

 

Skoda Fabia, yokuş kalkış desteği, fren güç dağıtım sistemi, yan camlarda hava yastığı gibi birçok güvenlik alanında yapılan yenilik ile podyuma çıktı.

 

Görüntü olarak da fazlası ile değişim geçirdi. Bagaj hacmi genişletildi. Yol bilgisayarı, arka park sensörü, elektrikti arka camlar gibi daha birçok özellik de eklendi. 2018 model Skoda Fabia’lar 80.000 TL ile 127.000 TL arasında paketlerine göre fiyat değişikliği gösteriyor.