ENERJİK ÇİZGİLERLE YARİS

Yaris yenilenen stili ve renkli kişiliğiyle yolculukları maceraya dönüştürüyor. Elektronik deri direksiyonu ile muhteşem bir sürüş keyfi sunar. Göz alıcı renkleri, şık ve modern tasarımı ile Yaris bir adım önde.

 

Ferah Ve Geniş İç Hacim

Toyota Yaris geniş hacmiyle büyük bagajları taşımanızı sağlar. Katlanabilir koltukları sayesinde mevcut hacim artırılabiliyor. Toyotalara özel Touch 2 dokunmatik ekranı sayesinde tüm aksesuarlar bir ekran modülü üzerinde toplanmış ve ön konsolda gözü rahatsız eden hiçbir ayrıntı bırakılmamış.

 

Hibrit Teknolojisi

Son zamanların en modern yakıt teknolojisi hibrit, Yaris’dede mevcut. Yenilikçi teknolojisi sayesinde CO2 emisyonu minimum seviyede tutulmaktadır.

 

Motor Seçenekleri

Toyota Yaris farklı motor seçeneklerine sahiptir. Dileyen kullanıcılar hibrit teknolojisini dileyen ise benzinli motorlara sahip versiyonları tercih edebilir. 1.0 VVT-i 5 ileri düz vites modelinde şehir içi 100 km de ortalama 5.6 litre, şehir dışında ise 4.2 litre yakıt tüketmektedir. 1.5 Hybrid e-CVT otomatik vites modelinde ise yakıt giderleri oldukça düşük. Şehir içinde 3.3lt./100km yakıt tüketimi oranı ile emsalsiz bir yakıt tüketimi gerçekleştiriyor.

 

Renkli Yaris

Yaris muhteşem renk kombinasyonları ile görenleri etkiliyor.  İnci beyazı, metalik gri, siyah, kırmızı mika metalik ve şimşek mavi renkleriyle satışa çıkmıştır.

 

Güvenilir Yaris

Yaris de güvenlik önlemleri üst seviyelere çıkmıştır. Ön çarpışma önleyici sistemi sayesinde olası çarpışmaları hesaplayarak sizi görsel ve sesli olarak uyarır. Şerit takip sistemi sayesinde sürücüyü uyararak direksiyona komut vermesini kolaylaştırır. Toyota bu modelinde de otomatik yanan uzun far teknolojisini kullanmıştır.

 

Toyota Yaris Style Donanımları

Yaris de birçok versiyon ve bu versiyonlarda kullanılan opsiyonlar mevcuttur. Style donanımında arka spoyler, karartılmış yan-arka camlar, soğutmalı torpido, kendinden kararan iç dikiz aynası ve isteğe bağlı cruisecontrol bulunmaktadır.

 

Yeni Toyota Yaris Fiyatları

Yaris’lerde en uygun versiyon, 2019 yılı tavsiye edilen satış fiyatı 69.950 TL olan 1.0 Life versiyonudur. En dolu ve pahalı versiyonu ise 109.400 TL ile 1.5 Style Multidrive S versiyonudur.